+38(044) 227 50 20

+38(044) 485 03 03

+38(067) 440 51 95

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Металокераміка давно відома всім пацієнтам і займає своє важливе місце в практиці кожного лікаря стоматолога-ортопеда.  Однак в сучасній стоматології є нові види кераміки, про які пацієнти мало знають, а ті, хто цікавився, бояться бути "учасниками експерименту" через новизну продукту або в силу інших стереотипів.  Давайте проведемо порівняльну характеристику "старого" і "нового".


 "Старий" - популярна і знаменита всім металокераміка.  Металева основа (ковпачок, або каркас) ззовні облицьована керамічною масою.  Метал в даному випадку робить конструкцію міцною і надійною, але має свої недоліки.  По-перше, метал не проводить світла, змушуючи зубних техніків застосовувати дуже матову кераміку в основі зуба, в результаті чого кінцевий результат виходить "неживий", тьмяний.  По-друге, метал з часом окислюється, що в перспективі може привести до появи темного обідка на яснах навколо коронки.  Є ще один мінус металокераміки - погана флюоресценція.  Це одна зі складових світлодинаміки, яка характеризується відображенням ультрафіолетової складової світла і проявляється підвищенням яскравості в ньому.  Іншими словами, флуоресцентний матеріал світиться в ультрафіолеті.  Це важлива характеристика, тому тканини зуба мають флюорісценцію, а металокераміка - немає!  Тому такі зуби в порожнині рота при такому освітленні (нічні клуби і дискотеки) будуть виглядати чорними.  По-третє, присутні одиничні випадки алергічних реакцій у пацієнтів на метал коронок.  Металокераміку використовують у фронтальній і бічний області, як у вигляді одиночних коронок, так і мостовидних конструкцій до 14 одиниць.


 А перевагою даних коронок є відносна дешевизна технології, простота у виготовленні і прийнятна естетика.
 Тепер про "нове".  Сучасна кераміка може бути як без будь-якої основи (цільна пресована кераміка), так і на основі діоксиду цирконію.  Поговоримо про останню.  Як ви розумієте, діоксид цирконію в даному випадку використовується як каркас.  Фізичні властивості цього матеріалу практично не поступаються металу (його ще називають "керамічної сталлю"), але він має важливу, в нашому випадку, особливість - він білий!  Це дозволяє зубних техніків викладати кераміку так, щоб виготовлена ​​коронка була максимально подібною до зубів.  Отже, проблем з окисленням і темними яснами немає, флюоресценція - присутня, крім того алергічних реакції на даний матеріал не виявлено.  Раніше використання цих коронок обмежувалося величиною конструкції в 4 одиниці, проте сучасні технології дозволяють робити суцільнолиті мостовидні протези до 14 одиниць.
 Але ці коронки, як і інші, теж не позбавлені недоліків.  Це ціна.  Вона приблизно в 2-3 рази дорожче звичайної металокераміки.
 Посміхайтеся частіше!

Контакти

Зв'яжіться з нами

+38(044) 227 50 20
+38(044) 485 03 03
+38(067) 440 51 95
reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г