+38(044) 227 50 20

+38(044) 485 03 03

+38(067) 440 51 95

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

 Серед пацієнтів існує думка, що закриття дефекту твердих тканин зуба (дірки) після лікування карієсу, є постановка фотополімерною пломби.  Однак це не зовсім так.
 У фотополімерних пломб, які відновлюють анатомічну форму зуба, що виготовляються безпосередньо в роті пацієнта є ряд недоліків. Найпоширеніші - це:
 * Усадка під час полімеризації «світлозатвердіння»
 * Поява внутрішніх деформацій, в результаті яких з'являються відколи
 * Недостатня або неповна полімеризація, «затвердіння пломби»
 * Пломбувальний матеріал, навіть найкращий, має пористу структуру
 У слідстві цих, хоч і незначних, недоліків, пломба згодом забарвлюється харчовими барвниками.  Нерідко пломба (Київ, Оболонь) частково відшаровується від стінки зуба (крайове підтікання) і в щілину, що утворилася потрапляє інфекція, що неминуче призведе до повторного утворення карієсу або посилиться запальним процесом у нерві.
 Так як же тоді досягти відновлення анатомічної і функціональної форми зуба і при цьому отримати довговічність і естетичність конструкції?
 Тут нам на допомогу приходять сучасні комп'ютерні технології та новітні матеріали.  Такі як пресована кераміка (Київ, Оболонь) і оксид цирконію (Київ, Оболонський проспект).  Останній є найбільш міцним і естетичним матеріалом, який заслужив належну повагу у лікарів і пацієнтів.
 Відновлення анатомічної форми і функції зуба за допомогою виготовлення вищезазначених матеріалів називається «Анатомічна вкладка» або скорочено вкладка. (Стоматолог, Київ)

               

Це, хоч як це дивно, теж пломба, тільки виготовлена ​​не в роті пацієнта, а в зуботехнічній лабораторії. Якщо говорити про керамічні вкладки (Київ, Оболонь) «прес кераміка або циркон», то вони значно перевершують будь-яку з відомих нині за своїми властивостями.
 Що ж це вкладка?
 Керамічна вкладка (Оболонь) являє собою високотехнологічний мікропротез.  За своїми параметрами вона в рази перевершує найсучаснішу пломбу, бо володіє характеристиками, максимально наближеними до здорової зубної тканини.  Так само зовнішній вигляд керамічних вкладок повністю імітує натуральну зубну емаль.
 Види вкладок:
 Вкладки inlay - найменші вкладки.  Які не зачіпають жувальних горбів зуба.
 Вкладки onlay - середня за величиною, заходить на скелі горбів жувальних зубів не перекриваючи їх.
 Вкладка overlay - цей вид вкладки, яка повністю перекриває жувальні горби зуба.
 Вкладка pinlay - характеризується наявністю штифта як парапульпарним (поруч з пульпою зуба) так і внутрішньокореневим.  Даний вид вкладок найбільш розповсюджений на депульпованих зубах.

Переваги керамічних вкладок:
 * Висока біосумісність - кераміка «оксид цирконію» (Київ, Оболонь) найбільш сумісна з тканинами зуба, гіпоалергенні властивості якої підтверджена багатьма роками дослідження і застосування в медичній практиці.
 * Висока якість завдяки надточним системам CAD / CAM забезпечує найбільш повне і чітку відповідність тканин відпрепарованих зубів.
 * Чудові естетичні властивості вкладок, завдяки повному збігу кольору вкладки з світлом зуба.
 * Довговічність, при дотриманні рекомендацій лікаря.  Керамічні вкладки служать на 3-5 разів довше будь-яких сучасних фотополімерних пломб.
 * Не схильні до зовнішніх факторів (не фарбуються, на насичують смердючий запах).

Чому ж варто зробити вибір у бік керамічної вкладки?
 Як часто ви чули від стоматолога (Оболонь, Київ), що під пломбою утворився карієс?  У переважній більшості випадків появи вторинного карієсу під пломбою, виною всьому є наявність мікротріщин і зазор, між поверхнею зуба і пломбою.  Внаслідок чого є доступ повітря, найдрібніших частинок рідини, їжі і внутрішньоротових рідин.  Внаслідок чого створюються сприятливі умови для розвитку карієсу.
 При застосуванні керамічних вкладок такий дефект виключається, завдяки методу виготовлення вкладки на високоточному обладнанні.
 Виникає природне запитання: - Якщо керамічна вкладка настільки хороша, то чому ж її не використовують повсюдно в лікуванні карієсу постійних зубів?
 Є ряд відносних протипоказань таких як:
 * Бруксизм (нічне скреготіння зубами)
 * Малі пришийкові дефекти твердих тканин зуба.
 * Вагітність (ранні та пізні терміни) і т.д.
 Для більш детального розуміння підходять вам керамічні вкладки чи ні, зверніться до Стоматолога.  (Київ "Усі 32")

 Таким чином, керамічні вкладки являються найбільш сучасною альтернативою коронкам і пломбами.  Завдяки необмеженим можливостям лабораторії, лікарями клініки «Усі 32» широко використовуються керамічні конструкції в повсякденній практиці.
 Керамічні вкладки які застосовуються в нашій клініці відповідають найвищим світовим стандартам і виготовляються виключно в ліцензованих лабораторіях.

Контакти

Зв'яжіться з нами

+38(044) 227 50 20
+38(044) 485 03 03
+38(067) 440 51 95
reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г