+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

+38(044) 485 03 03

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Як правильно вибрати стоматологічну клініку?

Вибір стоматології ( «Усі 32») - досить відповідальний крок, адже кожна людина хоче довірити свої зуби професіоналу і бути впевненим, що їй не доведеться бігти на черговий прийом через кілька тижнів після лікування.

Тому при виборі стоматології потрібно враховувати наступне:

1. Історію медичного закладу.

2. Наявність ліцензії на послуги, які хоче отримати пацієнт.

3. Кваліфікацію лікаря і його досвід роботи.

4. Наявність в клініці якісного інноваційного обладнання, яке дозволяє правильно і швидко діагностувати захворювання (КТ зубів) і виконувати необхідні маніпуляції.

5. Наявність якісних використовуваних матеріалів: анестезії, матеріали для пломбування каналів зуба, вініри, брекет-системи, загальний наркоз.

6. Окрема власна стерилізаційна кімната, для дезінфекції інструментів і обладнання.

7. Клініка має бути оснащена бактерицидними лампами, чистою та охайною, мати комфортні для пацієнтів меблі.

8. Обов'язкове ведення медичної документації та стоматологічних карт.

9. Прийом повинен бути чітким за графіком. Обов'язкова наявність адміністратора.

Чому більшість пацієнтів вибирають нашу стоматологію?

У стоматології «Усі 32» працюють лікарі всіх стоматологічних спеціалізацій:

1. Стоматолог-терапевт - для лікування зубів.

2. Стоматолог-ортопед - для встановлення коронок, мостів і протезів.

3. Стоматолог-хірург для виконання хірургічних процедур, видалення кісти, пухлини, встановлення імплантів.

4. Стоматолог-ортодонт - для виправлення аномалій прикусу, установки брекет-систем, інших конструкцій для вирівнювання зубного ряду.

5. Стоматолог-пародонтолог - для лікування хвороб ясен.

 

  • Наші лікарі завжди працюють в масці і стерильних рукавичках, користуються одноразовим гігієнічним матеріалом, у них завжди є асистент, ведуть амбулаторну карту, в якій записують хід лікування, фіксують наявність хронічних захворювань і алергій.

  • Наші лікарі мають різні категорії: перша, друга або вище.  Знайти інформацію про неї можна запросивши документи у адміністратора клініки, в яких прописані послуги, які може надавати стоматологія.  Стоматологи нашої клініки постійно вдосконалюють свої знання, відвідують різні семінари, наукові конференції.

  • Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, на які є відповідні дозволи і сертифікати. На Ваше прохання ми завжди можемо їх надати.

  • Наші стоматологи відкриті до спілкування.  Легко йдуть на контакт, турбуються про своїх пацієнтів, контролюють хід лікування, «ведуть» пацієнта, навіть після завершення всіх стоматологічних маніпуляцій.

  • У нас адекватна цінова політика і програма лояльності для пацієнта.  Працює накопичувальна система балів, які можна використовувати для оплати наступних стоматологічних послуг.

  • Стоматологія «Усі 32» вже є «старожилом» серед приватних клінік Києва і встигла позитивно зарекомендувати себе серед населення міста та області.

  • Наші постійні пацієнти повністю довіряють нашим лікарям, тому йдуть на прийом впевнено і спокійно.  Не останню роль відіграє психологічна врівноваженість і ставлення лікаря до пацієнта.

Тому, звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що ви правильно вибрали клініку для лікування зубів.  Яким би складним не був ваш випадок, ми ніколи не скажемо Вам: «Ні»

Контакти

Зв'яжіться з нами

+38(067) 440 51 95
+38(044) 227 50 20
+38(044) 485 03 03
reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г