+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх) Вхід з Оболонського проспекту

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Обирайте для себе найкраще! Деталі вирішують все!

Діагностика, лікування, протезування зубів - все це неможливо без деталізації. Так і в нашій стоматологічній клініці "Усі 32" для ефективного лікування використовується операційний мікроскоп марки Global виробництва США.

В яких випадках мікроскоп незамінний?

  1. Діагностика. Ретельне обстеження є основою діагностичного процесу, створення і реалізації плану лікування. Саме мікроскоп являє собою прекрасний інструмент діагностики, який дозволяє виявити ураження, невидимі неозброєним оком.
  2. Ендодонтичне лікування (лікування каналів зуба). Трудомісткий і відповідальний етап в лікуванні зубів. Раніше лікар працював з каналами фактично «на дотик». Це робило процедуру непередбачуваною. Одиниця виміру каналу - мікрон (тисячна частка міліметра), тому фахівець не розгляне хвору область навіть при ідеальному зорі. Мікроскопічне обладнання - це засіб для лікування всіх кореневих каналів, що дозволяє зберегти зуб на довгі роки.
  3. Препарування під ортопедичні конструкції. Від його якості залежить щільність прилягання коронок і вінірів. Мікроскопічна техніка забезпечує плавну обробку, точність відбитка. З її участю оцінюється крайове прилягання,скорочується ризик травматизації: опіки пульпи, травми м'яких і твердих тканин.
  4. Лікування складного карієсу. Навіть в самих, здавалося б, безнадійних ситуаціях нашим стоматологам під силу врятувати зуб. Завдяки тому, що все видно, як на долоні, реставрація виходить більш естетичною та точною. Такий підхід не дає шансу мікротріщинам залишитися на кордоні пломба-зуб. Відповідно, бездоганне прилягання пломби значно подовжує термін її служби і протистоїть рецидиву карієсу.
  5. Розпломбування кореневих каналів. В процесі лікування стоматолог видаляє старі пломби, штифти та інший робочий матеріал. Використання мікроскопа дозволяє на початковому етапі виявити перфорації, тріщини, при яких зуб далі лікувати не має сенсу. Це виключає проведення свідомо неефективних процедур і марні витрати пацієнтів.
  6. Вилучення стороннього тіла, коли в каналі зуба залишився уламок інструмента. Таке часто трапляється при роботі з вузькими і викривленими каналами. Чужорідне тіло так і залишається в каналі до тих пір, поки не виникне запалення. Фахівці нашої клініки, завдяки мікроскопу, з легкістю дістануть чужорідне тіло з вашого зуба.
  7. Коли необхідно переконатися в точній кількості кореневих каналів. Найчастіше за допомогою мікроскопа стоматолог знаходить додаткові канали і відгалуження, які не видно при стандартному лікуванні. Саме такий ледь помітний канал, який залишився не пролікованим, стає причиною подальшого руйнування зуба.

Цей перелік процедур вважається базовим. Також ця техніка стане в нагоді у виконанні практично будь-яких стоматологічних послуг.

Тепер найголовніше питання - чи варто додатково оплачувати застосування мікроскопа за лікарський прийом?

На це питання пацієнт повинен сам собі дати відповідь.

Лікування каналів зуба, установка пломб, коронок залежить не тільки від конкретних методик, матеріалів і кваліфікації лікаря, а й значною мірою визначається застосуванням діагностичного обладнання, за допомогою якого пацієнт отримує лікування, принципово іншої якості.

Так, наприклад, якщо є хоч одна можливість врятувати зуб, який мав би піти під видалення, то нерозумно цією можливістю не скористатися. Свій зуб - це свій зуб. Видалення і подальша імплантація з протезуванням коштуватимуть в 3-5 разів дорожче вартості відновлення зуба.

Вже зараз можна сміливо стверджувати, що за лікуванням з використанням мікроскопа - майбутнє. Довіряючи лікування зубів нашим стоматологам, які професійно працюють з мікроскопом, ви відразу ж отримуєте гарантію бездоганного результату. Робоче поле видно в найдрібніших деталях - і це дає максимальну точність і чудову якість лікування навіть в найскладніших випадках.

Контакти

Зв'яжіться з нами

reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх) Вхід з Оболонського проспекту
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г