+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх) Вхід з Оболонського проспекту

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Безпечна комп'ютерна томографія зубів для вагітних

Зазвичай фахівці рекомендують уникати рентгенівського випромінювання вагітним жінкам термін яких менше 16 тижнів.Якщо для подальшого лікування необхідна додаткова діагностика, а саме рентген (Київ, Оболонь) дослідження або комп’ютерна (КТ зубів) діагностика, обов’язково попередьте про свій стан лікаря стоматолога, про термін вашої вагітності та загальний стан вашого самопочуття. Лікар врахує  ваш теперішній стан та максимально знизить ризик для вас та вашої майбутньої дитини,провівши діагностику з мінімальним навантаженням на ваш організм.

Вплив рентгенологічного дослідження на вагітність давно і добре вивчена. Плід, який  розвивається, дуже вразливий, рентгенівські промені можуть порушити формування органів і систем дитини, викликавши вади розвитку.

Насправді не все так страшно, як здається. Середньорічний допустимий рівень радіаційного опромінення - 3 мілізіверт (мЗв).Променеве навантаження за 1 процедуру буквально мізерна - близько 0,03 мЗв. Вагітність не є абсолютним протипоказанням для рентгенологічного дослідження. Але важливо знати, як уберегти себе і який період буде найбезпечнішим для рентген діагностики, а саме це 1 триместр.

Також доречно зауважити, що дитина піддається в ході вагітності приблизно ста міллірадам радіації, отриманої від землі і сонця. Але незважаючи на все вищесказане, особливо переживати не варто. Жоден лікар не запропонує вагітній жінці рентгенологічне дослідження (КТ Київ), свідомо знаючи, що він принесе шкоду їй або малюкові.       

            У нашій клініці “Усі 32” проводять усі види  рентгенологічних  досліджень та  комп'ютерну  томографію (Маршала Тимошенко 21) ( ортопантомограма (Київ, Оболонь), панорамний знімок зубів (КТ Київ), скронево–нижньощелепний суглоб, навколо носові пазухи, сегмент зубів, КТ верхньої та нижньої щелепи)(Київ).   Для захисту здоров'я пацієнта використовуються параметри випромінювання в залежності від типу пацієнта, уникаючи надмірного опромінення. Комп'ютерна  томографія має  режим "ECO", що відповідає висновкам  Міжнародній Комісії по радіологічному захисту населення .  Цей режим розроблений  для максимального захисту та збереження здоров'я пацієнтів, а саме (діти , вагітні жінки). У цьому режимі стандартна доза  випромінювання скорочено майже на 50%.

Контакти

Зв'яжіться з нами

reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх) Вхід з Оболонського проспекту
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г