+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Мрієте про голлівудську посмішку? Ми допоможемо здійснити Вашу мрію лише за одне відвідування стоматолога!

Весь секрет полягає у відносно нових системах для миттєвого відновлення естетики посмішки – вінірів - тоненьких пластинок, які накладаються на поверхню зуба і прикривають існуючі дефекти і недоліки.  У результаті Ви отримуєте гарну посмішку з мінімальною травматизацією рідних зубів.                       

Які проблеми вирішуються за допомогою вінірів?

• Потемніння та зміна кольору емалі (процедура актуальна в тих випадках, коли відбілювання не приносить належного результату. Додати зубам сяючу білизну можна і без використання хімічних речовин).

• Пошкодження емалі (тріщини та сколи на зубах – основна причина виникнення небезпечних захворювань ротової порожнини, оскільки ушкодження стають оптимальним середовищем для розвитку бактерій).

• Щілини між зубами (повернути красу посмішки можна і без застосування ортодонтичного лікування та встановлення брекетів. Приховати занадто великі проміжки між зубами допоможуть вініри).

• Інші дефекти зубів (якщо емаль стерлася, зуби занадто короткі або неоднакової довжини, є незначні викривлення та клиноподібні дефекти, отже, настав час встановити вініри).

Переваги процедури:

• Естетика та привабливість посмішки

• Відновлення зубів в один прийом

• Відсутність дискомфорту

• Без травматизації зубів

• Довговічність

• Гіпоалергенність

Як виготовляються вініри?

Виготовлення вінірів проводиться в зуботехнічній лабораторії. Після необхідних підготовчих заходів, лікар знімає зліпки та передає гіпсову модель зуба в лабораторію. Ви можете заздалегідь побачити результат лікування на екрані комп'ютера за допомогою комп'ютерного моделювання.

Що впливає на вартість вінірів?

• Кількість зубів, які потрібно відновити вінірами

• Матеріал, який використовується для виготовлення вінірів

• Початковий стан зубів (чи потрібно лікування)

Особливості догляду

Особливого догляду вініри не вимагають. Головне – проводити ретельне чищення зубів 2 рази на день. Невід'ємною умовою догляду, є відвідування стоматологічного кабінету 1 раз на 6 місяців. Лікар проведе оцінку стану вінірів та надійності їх кріплення, а також допоможе запобігти небезпечним захворюванням ротової порожнини. За допомогою цих простих правил ви збережете красу і привабливість посмішки на максимально можливий термін.

Термін служби вінірів

Термін експлуатації вінірів залежить від кількох факторів. До них відносяться особливості організму пацієнта та тип матеріалу, що використовується для їх виготовлення. Так, цирконієві чи керамічні вініри можуть прослужити до 20 років. На жаль, ніхто не застрахований від нещасних випадків та травм. У такому випадку вініри можуть бути пошкоджені, і їх потрібно замінити.

Поради лікаря:

Після встановлення вінірової пластини ви можете вести звичний спосіб життя. Головне дотримуйтесь рекомендацій стоматолога з гігієни ротової порожнини і регулярно відвідуйте клініку для аналізу стану зубів. В іншому випадку підвищується ризик зміни кольору пластинок. Також, щоб запобігти появі сколів та тріщин на вінірах, у перший тиждень намагайтеся не вживати надто тверду їжу. Потренуйтеся спочатку на м'яких продуктах, і починайте вводити в раціон тверду їжу після того, як звикнете до конструкції.

Безкоштовна консультація

Запишіться на безкоштовну консультацію до наших лікарів і зовсім скоро Ви станете володарем сліпучої голлівудської посмішки. Мрії повинні збуватися!

Контакти

Зв'яжіться з нами

reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г