+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Догляд за зубами під час війни

Нажаль, сьогодні ми всі переживаємо важкі часи. По всій нашій країні оголошено воєнний стан, в багатьох містах проходять бої. І в таких жахливих умовах багато хто скаже: Зараз не до зубів. Ми хочемо Вас застерегти від можливих проблем із зубами і підготували поради, як доглядати за зубами, якщо у Вас зараз немає можливості одразу відвідати свого стоматолога.

  1. Що робити, коли зубний біль гострий, пульсуючий, довготривалий при потраплянні їжі чи при накушуванні - випити будь-яке знеболювальне/протизапальне (дорослі – Німесил, Німід, Аффіда, Ібупрофен, Солпадеїн, 1 таблетка 1-2 рази в день; діти – Панадол, Нурофен, до 12 років краще сироп)
  2. Якщо з’явився набряк/припухлість – антибіотик+пробіотик (Аугментин/Сумамед, дозування згідно інструкції). Впевніться, що у Вас або Вашої дитини немає алергії на ці препарати. Якщо є можливість, порадьтесь з Вашим сімейним лікарем.
  3. Збираючись в дорогу, обов’язково візьміть з собою зубну щітку, пасту, зубну нитку, знеболююче та антибіотик, ополіскувач для ротової порожнини. Краще тримати все це під рукою, адже поїздка може бути тривалою.
  4. За можливості чистіть зуби 2 рази на день. Якщо немає зубної пасти, чистіть звичайною водою, не нехтуйте правилами гігієни ротової порожнини.
  5. Зараз, коли харчування незбалансоване та присутня велика кількість вуглеводів (сухі сніданки, печиво, хліб), є ризик розвитку карієсу та його ускладнень. Обов’язково після прийому їжі споліскуйте ротову порожнину водою.

Як тільки у Вас зявиться можливість, відвідайте стоматолога в будь якому місті, де б Ви не знаходились. Бережіть себе та своїх рідних!

Контакти

Зв'яжіться з нами

reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г