+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Професійна гігієна порожнини рота - це профілактична стоматологічна процедура, під час якої гігієніст за допомогою спеціальних інструментів знімає повний бактерій наліт і зубний камінь у всій порожнини рота, навіть в самих важкодоступних місцях.  Це необхідно, щоб зберегти порожнину рота здорової і чистої на довгий час.
 Хоча головним ключем до здоров'я порожнини рота є регулярне чищення зубів за допомогою зубної щітки і нитки в домашніх умовах, не завжди можна очистити весь наліт, тому він з часом перетворюється на зубний камінь.
 Необхідно робити гігієну ротової порожнини кожні 6 місяців в стоматологічному кабінеті!
 При регулярних візитах до гігієніста можна уникнути пошкоджень ясен і зубів.
 Ознаки неповної гігієни порожнини рота:
 - кровотеча і біль в яснах;
 - постійний поганий запах з рота;
 - жовтуватий або коричневий наліт на зубах і язику;
 - пізня стадія захворювання може призвести до рухливості зубів, утворення щілин між зубами, втрати зубів.

 Як проходить процедура?

 Якщо у пацієнта виражений зубний камінь, спочатку зубний камінь знімають за допомогою ультразвукового скейлера.  Це механічний інструмент, який за допомогою ультразвукової вібрації видаляє зубний камінь над яснами.
 Щоб гігієна порожнини рота була повною, кожен зуб необхідно очистити ручним інструментом, тому що тільки так можна дістатися до важкодоступних місць, під яснами і між зубами.  Без використання ручного інструменту гігієна порожнини рота не буде повною.
 Після того, як зубний камінь ретельно знятий, зуби полірують спеціальною пастою, а також ретельно чистять за допомогою зубної нитки.
 На прикінець процедури гігієніст покладе фторову пасту для відновлення природних захисних сил зуба.
 Рекомендуємо пацієнтам за півгодини до гігієни порожнини рота не їсти, не пити, не полоскати порожнину рота, а також протягом години перед процедурою не вживати фарбувальні напої (червоне вино, соки) і продукти харчування (буряк).
 
 Рекомендуємо!

 Пацієнти з посиленим утворенням зубного каменю, пацієнти з різними видами незнімної реставрації зубів (мости, імплантати), курці, пацієнти з цукровим діабетом, пародонтоз необхідно робити гігієну порожнини рота частіше, ніж кожні шість місяців.

Контакти

Зв'яжіться з нами

reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г