+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Здорові та міцні зуби прикрашають кожну людину, але якщо до стоматолога звертатися не своєчасно, тверді і сильні зуби будуть зруйновані нещадним карієсом.  В результаті ми маємо справу з руйнуванням кісткової тканини і негативними наслідками в системі каналів зубних коренів.  В даному випадку актуальним буде хірургічне втручання і усунення проблемного зуба.

 Видалення зуба супроводжується рішенням лікаря наступних проблем:

 1. Мінімальна шкода тканинам, які оточують зуб. Так імплантація зуба здійснюється безпроблемно, контур слизової оболонки можна зробити красивим, навіть якщо виконується звичайне мостоподібне протезування.
 2. Будь-які запальні процеси ретельно знешкоджуються, завдяки чому вищевказані проблеми вирішуються максимально безболісно.  Хірург може спочатку відокремити коріння зуба, а потім видалити їх окремо, щоб уникнути можливої ​​травми.  У деяких випадках різнооріентоване коріння не дозволяє використовувати щипці для видалення проблемного зуба без травми і в короткі терміни.


 Нерідко зустрічається проблема прорізування «зубів мудрості» або третіх молярів.  Якщо вам потрібна імплантація зубів, Київ (Оболонь) пропонуємо відвідати стоматологічну клініку на Оболоні.

 Зуби мудрості відомі практично всім проблемами, які виникають в результаті їх прорізування.  Їх назва обумовлена ​​тим, що в зубному ряду вони прорізуються останніми, тим самим завершуючи дитячий період.

 Виникнення даних зубів супроводжується рядом проблем специфічного характеру:

 1. Найчастіше в зубному ряду не вистачає місця для останнього зуба, щоб він розташувався повноцінно.  Саме тому треті моляри можуть прорізатися в повному обсязі.  У таких випадках виростання зуба зупиняється відразу після того, як зуб прорізається і виштовхує ділянку слизової оболонки.  При цьому, виштовхуючи ділянку слизової утворює своєрідний горбок, який в подальшому може травмуватися в результаті попадання під зуби-антагоністи.  Дане явище небажане, оскільки травми можуть спровокувати ускладнення.
 2. У деяких випадках зуб мудрості зупиняється в прорізуванні після перформування слизової оболонки.  Проблема в такому випадку представлена утворенням кратера з ділянки перфорованої слизової. У це поглиблення може потрапляти їжа, а прочищати його досить непросто без використання спеціальних допоміжних гігієнічних приладів.  Не усунуті з кратера залишки їжі провокують неприємний запах у роті, з часом утворюється карієс на ще не прорізаному зубі.
 3. Навіть якщо зуб повністю прорізався крізь слизову оболонку порожнини рота, він все одно може не повноцінно зайняти своє місце в ряду зубів, а зупиниться на півдорозі, не досягнувши рівня жувальної поверхні інших зубів.  Різниці в рівнях провокує розвиток карієсу і, зрозуміло, запах з рота теж буде неприємним.
4. У деяких випадках зуб мудрості, який прорізався настільки тисне на ряд інших зубів, що вся зубна дуга деформується і інші зуби розташовуються неправильно, порушується прикус.  Отже, в таких ситуаціях має місце естетична проблема зовнішнього вигляду передніх зубів.  Криво розташовані зуби провокують травму тканин щоки, вони дряпаються при жуванні.  Травма виражається особливо чітко, якщо восьмий зуб схильний до карієсу, він поступово руйнується і утворює гострі краї.
5. Коли рот відкритий широко, до верхніх зубів мудрості притискається край нижньої щелепи, що ускладнює чистку верхніх зубів.  У таких випадках актуально використовувати спеціальні щітки і здійснювати чистку, відкриваючи рот.
6. Досить складно також лікувати зуб мудрості, якщо він схильний до карієсу, особливо, якщо необхідно лікувати кореневі канали
7. Найчастіше для усунення одного третього моляра стоматологи пропонують також видалити аналогічний зуб з тієї ж сторони на протилежній щелепі (зуб-антагоніст).  Наприклад, коли видаляється правий нижній зуб мудрості, бажано також усунути правий верхній зуб мудрості.Обумовлене ​​таке рішення тим, що зуб який залишився без антагоніста почне висуватися в сторону і буде перешкоджати природному жувальному процесу.


 Хірургічне видалення зубів мудрості, які не повністю прорізалися може доставляти неприємності, найчастіше така процедура вимагає від фахівця неймовірно високої кваліфікації.

 Також необхідно попередньо підготувати до операції і сам зуб, що передбачає розпилювання коренів і подальше зшивання ран, щоб залишки їжі не потрапляли в рану.  Подальше загоєння рани може бути додатково ускладнене, якщо пацієнт звернувся до стоматолога вже з розвиненим запаленням в навколозубних тканинах, оскільки в області появи третього моляра спостерігається відмінне кровопостачання.

 Побоювання пацієнтів щодо операцій з третіми молярами:

 1. Досить часто пацієнти сприймають зуб мудрості як запасний, отже, можна вважати, що на нього можна повісити міст в разі відсутності інших опорних зубів.  Можливо раніше це і було правильним рішенням, але зараз імплантація зубів (Київ) стала більш досконалою і процедуру можна успішно провести, навіть якщо опорні зуби відсутні.
2. У деяких випадках пацієнти побоюються тривалого і проблемного загоєння, післяопераційних болів після видалення зуба мудрості.  Найчастіше підстави для подібних переживань відсутні.  Після усунення зуба хірург вводити в рану спеціальний засіб, який запобігає набряклість і робить загоєння ран безболісним.  Приписи лікарів-стоматологів порушувати не рекомендується.

 Чому імплантація?

 Вирішуючи питання про протезування зубів, стоматолог вибирає серед різних методик протезування.  В даному випадку фахівці нашої клініки дотримуються наступного алгоритму дій.  Якщо поруч з зубом мудрості здорові зуби, препарувати їх не бажано і кісткова тканина представлена ​​в достатній кількості, очевидним є вибір в сторону імплантації.  Дана методика дає можливість утриматися від препарування здорових зубів.
 Імплантація зубів (Київ) представляє собою сучасну технологію, згідно з якою виготовлений з пластичного, міцного і біосумісного матеріалу штучний корінь імплантується в кісткову тканину в області усунутого раніше зуба нижньої чи верхньої щелепи.  При цьому, враховуються всі норми і умови косметичного протезування.

 Виготовлення зубного імплантату передбачає використання сплавів і металів:

- Віталліум.
- Хірургічна нержавіюча сталь.
- Тантал.
- Сплав ванадію, алюмінію і титану.
- Технічно чистий титан.

 Розміри імплантату досить малі - в діаметрі 3,5 - 4 мм, в довжину - від 8 до 16 мм, завдяки чому його можна підібрати залежно від розміру природного зуба.  Вводячи в щелепну кістку зубний імплантат стоматолог створює конструкцію, яка нагадує справжній зуб. На місце видаленого зуба в кістку угвинчується штучний корінь, далі використовується цемент для фіксації на ньому коронки.

 Актуальність імплантації спостерігається в наступних випадках:
- Неможливість установки звичайного мостоподібного протезу в результаті дефекту зубного ряду.
- Один зуб не виріс або ж був втрачений в результаті травми або з інших причин.
- Щелепа не здатна тримати зубний протез, і причиною тому є відсутність зуба і утруднене жування.
 Складові етапи імплантації в стоматологічній клініці на Оболоні:
 - Препарування місця в кістковій тканині під місцевим знеболенням для установки імплантату.
- Введення імплантату в заздалегідь підготовлене ложе.
- Протезування імплантату через 3-6 місяців здійснюється в тому випадку, якщо зуб прижився.
- На імплантаті закріплюється абатмент, саме на ньому і кріпиться штучна коронка.
- Безпосереднє кріплення коронки до абатменту.  На даному етапі штучний зуб можна повноцінно експлуатувати.
- Завдяки протезу на імплантаті кістка знову опиняється під навантаженням, це дозволяє зупинити її розсмоктування.  На імплантаті можуть бути і поодинокі коронки, і навіть мости. Якщо в протезі є свої зуби, імплантати виконують роль додаткових опор, і допомагають утримувати знімні протези.

Контакти

Зв'яжіться з нами

reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г