+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Імплантація зубів

 Сьогодні слово «імплантація» вже не здається чимось новим і не лякає, як кілька років тому.  В наші дні встановити імплантат замість втраченого зуба - цілком доступна операція, яка дозволяє вирішити не тільки функціональні проблеми, а й естетичні.  На щастя, стоматологія (Оболонський проспект, Київ) на сьогоднішній день - одна з галузей медицини, яка найбільш динамічно розвивається, а тому дана проблема отримала нові рішення з появою системи імплантації, розробленої компанією MegaGen (Київ, Оболонь).  Вона дозволяє уникнути великих хірургічних втручань при установці імплантату, і, як наслідок, скорочується час відновлення пацієнтові втрачених зубів.  Це стало можливим завдяки унікальному дизайну самих імплантатів, аналогів якому в світі не існує.  Крім того, імплантат (Оболонський проспект) покритий в один шар іонами кальцію, що забезпечує прискорену регенерацію тканин.

     

Такий дизайн максимально наближений до анатомії живого зуба і дозволяє отримати природні розміри ясен, що в свою чергу дозволяє досягти максимального естетичного результату.  А мінімальні хірургічні втручання економлять час і сили не тільки лікаря, але і самого пацієнта, який хоче відновити втрачений зуб якомога швидше.  Сьогодні системи імплантації (Київ, Оболонь) компанії MegaGen займають третє місце в Південній Кореї і входять в десятку найбільш затребуваних систем в Європі, тому що якість виробів і унікальність системи дуже добре себе зарекомендували.  Буває, що у пацієнта зуб відсутній давно, а тому кістка під ним, звана альвеолярним гребенем, без навантаження стоншується, тому, перш ніж вживити на це місце звичайний імплантат, необхідно кістку наростити. Для цього проводиться операція по кістковій пластиці (Київ, Оболонський проспект). Після цього пацієнтові доводиться чекати кілька місяців, поки пересаджена тканина приживеться.  Саме в цей період виникає ризик відторгнення тканини, і доводиться повторювати операцію з пересадки.  На це йдуть місяці. Імплантати MegaGen, дозволяють обійтися зовсім без кісткової пластики.  Тим пацієнтам, у яких гребінь дуже вузький, показана саме ця система імплантації (Київ, Оболонь), тому що дозволяє провести установку імплантату з одномоментним розщепленням гребеня, в результаті весь процес відновлення зуба при такому складному випадку займає два-три місяці, замість звичайних восьми  десяти.  Це не просто економить час і нерви, а й навантаження на організм знижує, адже сама процедура імплантації малоінвазивна.       

Чому імплантація?

 Вирішуючи питання про протезування зубів, стоматолог вибирає серед різних методик протезування.  В даному випадку фахівці нашої клініки дотримуються наступного алгоритму дій.  Якщо поруч з зубом мудрості здорові зуби, препарувати їх не бажано і кісткова тканина представлена ​​в достатній кількості, очевидним є вибір в сторону імплантації.  Дана методика дає можливість утриматися від препарування здорових зубів.
 Імплантація зубів (Київ) представляє собою сучасну технологію, згідно з якою виготовлений з пластичного, міцного і біосумісного матеріалу штучний корінь імплантується в кісткову тканину в області усунутого раніше зуба нижньої чи верхньої щелепи.  При цьому, враховуються всі норми і умови косметичного протезування.

 Виготовлення зубного імплантату передбачає використання сплавів і металів:

- Віталліум.
- Хірургічна нержавіюча сталь.
- Тантал.
- Сплав ванадію, алюмінію і титану.
- Технічно чистий титан.

 Розміри імплантату досить малі - в діаметрі 3,5 - 4 мм, в довжину - від 8 до 16 мм, завдяки чому його можна підібрати залежно від розміру природного зуба.  Вводячи в щелепну кістку зубний імплантат стоматолог створює конструкцію, яка нагадує справжній зуб. На місце видаленого зуба в кістку угвинчується штучний корінь, далі використовується цемент для фіксації на ньому коронки.

 Актуальність імплантації спостерігається в наступних випадках:
- Неможливість установки звичайного мостоподібного протезу в результаті дефекту зубного ряду.
- Один зуб не виріс або ж був втрачений в результаті травми або з інших причин.
- Щелепа не здатна тримати зубний протез, і причиною тому є відсутність зуба і утруднене жування.
 Складові етапи імплантації в стоматологічній клініці на Оболоні:
 - Препарування місця в кістковій тканині під місцевим знеболенням для установки імплантату.
- Введення імплантату в заздалегідь підготовлене ложе.
- Протезування імплантату через 3-6 місяців здійснюється в тому випадку, якщо зуб прижився.
- На імплантаті закріплюється абатмент, саме на ньому і кріпиться штучна коронка.
- Безпосереднє кріплення коронки до абатменту.  На даному етапі штучний зуб можна повноцінно експлуатувати.
- Завдяки протезу на імплантаті кістка знову опиняється під навантаженням, це дозволяє зупинити її розсмоктування.  На імплантаті можуть бути і поодинокі коронки, і навіть мости. Якщо в протезі є свої зуби, імплантати виконують роль додаткових опор, і допомагають утримувати знімні протези.

Записатися на консультацію до хірургів-імплантологів стоматологічного центру "Усі 32" для отримання більш докладної інформації про проведення імплантації зубів можна за тел. (044) 485-03-03, (067)-440-51-95.

Контакти

Зв'яжіться з нами

reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г