+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

У сучасному суспільстві, наш зовнішній вигляд відображає нас на всі 100%, ось чому вирівнювання зубного ряду має таке велике значення. Коли ми знайомимося з новими людьми, ми в першу чергу звертаємо увагу на посмішку. Напрямок стоматології, що займається вирівнюванням зубного ряду, називається ортодонтія. Наша посмішка, наш зубний ряд формується з самого народження. Догляд за сяючий посмішкою, ми можемо порівняти з першими кроками дитини. В обох випадках ми самі повинні докласти зусиль для хорошого результату. Ми повинні доглядати за нашою посмішкою і посмішкою наших дітей з самого початку. Існує багато способів догляду за своїми зубами, і , як останній варіант, ми повинні розглядати вирівнювання зубного ряду за допомогою брекет-системи. Чому, як останній варіант? Вирівнювання зубного ряду за допомогою брекет-системи, здійснюється на основі зміни зубних рядів, а не м'язів обличчя, ми тим самим змінюємо (ставимо) те, що закореніло за певні роки.  Іноді це буває досить складно, як для пацієнта, так і для лікаря. Лікування доцільно починати в період змінного прикусу, це можуть бути різні ортодонтичні пластинки, і силіконові капи.

Всі види послуг напрямку ортодонтія, клініка «УСІ 32» надає своїм пацієнтам. Ми повинні зрозуміти, що наша краса - це наше здоров'я. Яке відображення ми бажаємо бачити в дзеркалі, залежить тільки від нас. Якщо вам потрібно вирівнювання зубного ряду і інші послуги напрямку ортодонтія, клініка «УСІ 32» (Київ), зможе надати кваліфіковану стоматологічну допомогу.

Скільки часу потрібно носити брекети?

Пацієнтів часто турбує питання про те, скільки носять брекети, і скільки часу займе виправлення прикусу. Бажаючи скоріше отримати гарну посмішку, багато хто розчаровується в брекетах, не побачивши миттєвого результату. Варто заздалегідь знати про те, що ортодонтичне лікування, в залежності від його складності, моделі самих брекетів і віку пацієнта, може зайняти різний час. Найчастіше - від 1 до 2 років. Середній час носіння брекетів - близько 20 місяців. Діти, в силу піддатливості кісткової системи, носять брекети менше. Тому термін носіння брекетів для дітей менше на 6-8 місяців, ніж у дорослих.  В особливо важких випадках зубних аномалій термін носіння брекетів може збільшитися до 3 років. Перші результати лікування будуть помітні через 3-4 місяці після його початку, але необхідно повністю дотримуватися вимог лікаря і носити ортодонтичну систему весь визначений термін для гарантованого закріплення положення зубів. Багато що залежить і від індивідуальних чинників організму, наприклад від генетично закладеної рухливості зубів. Тому тільки фахівець зможе точно сказати, на який термін потрібно ставити брекети. Записуйтеся до нас на консультацію і отримаєте кваліфіковану допомогу стоматолога-ортодонта.

Брекет-система нового покоління Pitts 21 – це 100% результат за короткий період.

Для виправлення положення зубів наша клініка використовує американську брекет-систему Pitts 21, що характеризується універсальністю, оскільки підходить для всіх стоматологічних випадків, будь-якої складності.

Перші результати лікування стають помітними вже після кількох місяців носіння брекетів, при цьому виправлення прикусу відбувається м'яко та комфортно для пацієнта з мінімальними неприємними відчуттями.

Основний показник до встановлення данної брекет-системи – це порушення прикусу, а також:

  • порушення пропорції розвитку щелепи;
  • скученість зубів;
  • відсутність щільності у зубному ряді;
  • естетичні дефекти;
  • дистопія зубів.


Основні переваги брекет-системи Pitts 21:

  • Завдяки 3D-контролю відбувається прискорене переміщення зубного ряду у потрібному положенні.
  • В ортодонтичній конструкції використовуються дуги, що мають квадратну форму, що забезпечує на 30% м'якший вплив.
  • Комфортне використання. Дуги також забезпечують зручну механіку ковзання для гігієни ротової порожнини.
  • Завдяки конструкції – майже не відмічаються болісні відчуття після встановлення системи.

Записавшись на консультацію до нашого лікаря-ортодонта, ви отримаєте повні відповіді на всі ваші запитання. Наша клініка ставить найкращі брекет-системи провідних світових виробників, що дає 100% результат.

Контакти

Зв'яжіться з нами

reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г