+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

МЕТАЛОКЕРАМІКА

 Металокераміка давно відома всім пацієнтам і займає своє важливе місце в практиці кожного лікаря стоматолога-ортопеда.  Однак в сучасній стоматології є нові види кераміки, про які пацієнти мало знають, а ті, хто цікавився, бояться бути "учасниками експерименту" через новизну продукту або в силу інших стереотипів.  Давайте проведемо порівняльну характеристику "старого" і "нового".


 "Старий" - популярна і знаменита всім металокераміка.  Металева основа (ковпачок, або каркас) ззовні облицьована керамічною масою.  Метал в даному випадку робить конструкцію міцною і надійною, але має свої недоліки.  По-перше, метал не проводить світла, змушуючи зубних техніків застосовувати дуже матову кераміку в основі зуба, в результаті чого кінцевий результат виходить "неживий", тьмяний.  По-друге, метал з часом окислюється, що в перспективі може привести до появи темного обідка на яснах навколо коронки.  Є ще один мінус металокераміки - погана флюоресценція.  Це одна зі складових світлодинаміки, яка характеризується відображенням ультрафіолетової складової світла і проявляється підвищенням яскравості в ньому.  Іншими словами, флуоресцентний матеріал світиться в ультрафіолеті.  Це важлива характеристика, тому тканини зуба мають флюорісценцію, а металокераміка - немає!  Тому такі зуби в порожнині рота при такому освітленні (нічні клуби і дискотеки) будуть виглядати чорними.  По-третє, присутні одиничні випадки алергічних реакцій у пацієнтів на метал коронок.  Металокераміку використовують у фронтальній і бічний області, як у вигляді одиночних коронок, так і мостовидних конструкцій до 14 одиниць.


 А перевагою даних коронок є відносна дешевизна технології, простота у виготовленні і прийнятна естетика.
 Тепер про "нове".  Сучасна кераміка може бути як без будь-якої основи (цільна пресована кераміка), так і на основі діоксиду цирконію.  Поговоримо про останню.  Як ви розумієте, діоксид цирконію в даному випадку використовується як каркас.  Фізичні властивості цього матеріалу практично не поступаються металу (його ще називають "керамічної сталлю"), але він має важливу, в нашому випадку, особливість - він білий!  Це дозволяє зубних техніків викладати кераміку так, щоб виготовлена ​​коронка була максимально подібною до зубів.  Отже, проблем з окисленням і темними яснами немає, флюоресценція - присутня, крім того алергічних реакції на даний матеріал не виявлено.  Раніше використання цих коронок обмежувалося величиною конструкції в 4 одиниці, проте сучасні технології дозволяють робити суцільнолиті мостовидні протези до 14 одиниць.
 Але ці коронки, як і інші, теж не позбавлені недоліків.  Це ціна.  Вона приблизно в 2-3 рази дорожче звичайної металокераміки.
 Посміхайтеся частіше!

Знімні протези

 Коли неможливе протезування зубів (Київ) незнімними кострукціями такими як коронки, суцільнолиті мостовидні протези використовують такий варіант протезування, який називається - знімне протезування зубів (Київ).  Знімні протези діляться на два види:

 1) використовуються при повній втраті зубів (повні знімні протези)

 2) при часткової втраті зубів (часткові знімні протези).

 Також знімні протези бувають однорідні за матеріалом виготовлення і комбіновані.  В даному випадку на фотографіях ви бачите один з комбінованих бюгельних (бюгель від німецького - дуга) протезів які використовують при частковій втраті зубів.  Цей вид протеза об'єднують в собі два матеріали метал і пластмасу.

 Бюгельні протези можуть мати кламерні кріплення у вигляді крючечків на зубі, зазвичай вони розташовані біля самих ясен на крайньому зубі з боку дефекту.  Або замкову систему фіксації.  Замок являє собою приховану систему патриці і матриці, які входять один в одного і захованих в штучному зубі, яку зовні в роті для оточуючих не видно.

 Повні знімні протези використовують при повній відсутності зубів на верхній і нижній щелепах.  Спосіб фіксації цих протезів полягає в чіткому повторенні протезом рельєфу щелепи, між якими знаходиться слина яка грає роль присоски.
 Існує також вид часткових знімних протезів виготовлених зі спеціальних термопластичних полімерів або ще як їх в народі називають «капронові» або «м'які протези».  Ці протези відрізняються від інших тим, що вони набагато тонші і легші.  Естетично практично не помітні, так як кріпляться вони за зуби напівпрозорими зажимами (кламерами).  Вони можуть бути білими під колір зуба, рожевими під колір ясен або прозорими.  М'які протези можна виготовляти як при повній так і при частковій втраті зубів.

 Зараз коли імплантація застосовується все більш широко, з'явився ще один вид знімних протезів з системою фіксації (кріплення) на імплантатах.  Такі протези замикаються на імплантанти за допомогою спеціальних замкових креплень захованих всередині протеза.

 Всі знімні протези відрізняються надійністю, практичністю, простотою виготовлення і ремонту у випадках поломки.  Виготовлені з новітніх сучасних стоматологічних матеріалів є повністю біоінертними і гіпоалергенними.  Для людей з алергіями можуть виготовлятися з пластмас без барвників (прозорі)

 Мікропротез (метелик) також один з видів знімних протезів.  Застосовується при відсутності одного або декількох зубів.  Для пацієнтів які не бажають обточувати опорні зуби під незнімні види протезів (містки), вони можуть бути як тимчасового (перед імплантацією) так і постійного використання.

 

МІКРОПРОТЕЗУВАННЯ КЕРАМІЧНИМИ ВКЛАДКАМИ

Більшість пересічних громадян(людей) вважають, що найкращим методом лікування каріесу і невеликих дефектів зуба є пломбування сучасними фотополімерними матеріалами. Але це не так. Теперішні технології дозволяють вирішити дані проблеми значно ефективніше та простіше. Мова йде про вкладки. Що це таке і які вони бувають?

Вкладки - це мікровставки в порожнину зуба,що відновлюють його цілісність. По суті це та сама пломба, яка виготовляється лабораторним шляхом і має ряд переваг. Вкладки бувають металеві, пластмасові та керамічні. Якщо перші 2 варіата себе вичерпали в сучасній стоматології, то про керамічні варто поговорити детальніше.

Отже, керамічні вкладки діляться по локалізації в зубі на:

-inlay - вкладка розміщується в середині зуба

-onlay - вкладка додоатково відновлює зовнішню стінку зуба

-overlay - вкладка відновлює всю жувальну поверхню зуба та частково зовнішні стінки(накладка)

-pinlay - вкладка з додатковими штифтовими включеннями для кращої фіксації

Перевагами даних конструкцій в порівнянні з фотополімерами є:

-вища естетичність (кераміка значно краще передає колір зуба)

-вища ефективність (виготовлена лабораторним шляхом, абсолютно точно відновлює анатомічну форму та жувальну ефективність)

-довша тривалість служби (кераміка не стирається)

-абсолютна кольоростійкість (зовсім не змінюється в кольорі)

Сучасні технології дозволяють додати до цих плюсів ще один. Це строки виготовлення. Тепер існують спеціальні системи, що завдяки 3D технологіям дозволяють виготовити вкладку менш ніж за годину. Тобто це означає, що за один прийом пацієнт отримає здоровий і красивий зуб. Будьте здорові!  

 

Мрієте про голлівудську посмішку? Ми допоможемо здійснити Вашу мрію лише за одне відвідування стоматолога!

Весь секрет полягає у відносно нових системах для миттєвого відновлення естетики посмішки – вінірів - тоненьких пластинок, які накладаються на поверхню зуба і прикривають існуючі дефекти і недоліки.  У результаті Ви отримуєте гарну посмішку з мінімальною травматизацією рідних зубів.                       

Які проблеми вирішуються за допомогою вінірів?

• Потемніння та зміна кольору емалі (процедура актуальна в тих випадках, коли відбілювання не приносить належного результату. Додати зубам сяючу білизну можна і без використання хімічних речовин).

• Пошкодження емалі (тріщини та сколи на зубах – основна причина виникнення небезпечних захворювань ротової порожнини, оскільки ушкодження стають оптимальним середовищем для розвитку бактерій).

• Щілини між зубами (повернути красу посмішки можна і без застосування ортодонтичного лікування та встановлення брекетів. Приховати занадто великі проміжки між зубами допоможуть вініри).

• Інші дефекти зубів (якщо емаль стерлася, зуби занадто короткі або неоднакової довжини, є незначні викривлення та клиноподібні дефекти, отже, настав час встановити вініри).

Переваги процедури:

• Естетика та привабливість посмішки

• Відновлення зубів в один прийом

• Відсутність дискомфорту

• Без травматизації зубів

• Довговічність

• Гіпоалергенність

Як виготовляються вініри?

Виготовлення вінірів проводиться в зуботехнічній лабораторії. Після необхідних підготовчих заходів, лікар знімає зліпки та передає гіпсову модель зуба в лабораторію. Ви можете заздалегідь побачити результат лікування на екрані комп'ютера за допомогою комп'ютерного моделювання.

Що впливає на вартість вінірів?

• Кількість зубів, які потрібно відновити вінірами

• Матеріал, який використовується для виготовлення вінірів

• Початковий стан зубів (чи потрібно лікування)

Особливості догляду

Особливого догляду вініри не вимагають. Головне – проводити ретельне чищення зубів 2 рази на день. Невід'ємною умовою догляду, є відвідування стоматологічного кабінету 1 раз на 6 місяців. Лікар проведе оцінку стану вінірів та надійності їх кріплення, а також допоможе запобігти небезпечним захворюванням ротової порожнини. За допомогою цих простих правил ви збережете красу і привабливість посмішки на максимально можливий термін.

Термін служби вінірів

Термін експлуатації вінірів залежить від кількох факторів. До них відносяться особливості організму пацієнта та тип матеріалу, що використовується для їх виготовлення. Так, цирконієві чи керамічні вініри можуть прослужити до 20 років. На жаль, ніхто не застрахований від нещасних випадків та травм. У такому випадку вініри можуть бути пошкоджені, і їх потрібно замінити.

Поради лікаря:

Після встановлення вінірової пластини ви можете вести звичний спосіб життя. Головне дотримуйтесь рекомендацій стоматолога з гігієни ротової порожнини і регулярно відвідуйте клініку для аналізу стану зубів. В іншому випадку підвищується ризик зміни кольору пластинок. Також, щоб запобігти появі сколів та тріщин на вінірах, у перший тиждень намагайтеся не вживати надто тверду їжу. Потренуйтеся спочатку на м'яких продуктах, і починайте вводити в раціон тверду їжу після того, як звикнете до конструкції.

Безкоштовна консультація

Запишіться на безкоштовну консультацію до наших лікарів і зовсім скоро Ви станете володарем сліпучої голлівудської посмішки. Мрії повинні збуватися!

Контакти

Зв'яжіться з нами

reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г