+38(044) 227 50 20

+38(044) 485 03 03

+38(067) 440 51 95

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Пародонтит.  Клініка, симптоми, лікування.

 Помилково поширена думка у населення, що пародонтит і пародонтоз - це одне і теж захворювання.  За статистикою, на захворювання тканин пародонта припадає близько 75 відсотків від загальної кількості захворювань слизової оболонки порожнини рота.

Пародонтит - це запальне захворювання тканин, що оточують зуб. З прогресуючою деструкцією кісткової тканини, пошкодженням зв'язкового апарату зуба, що веде до розвитку патологічної рухливості зубів і, як наслідок, до втрати адекватної жувальної функції.

 Симптоми пародонтиту.

 На ранній стадії захворювання проявляється у формі гінгівіту - запалення ясен, що характеризується появою болючих відчуттів і кровоточивості при чищенні зубів або прийомі твердої їжі.  Якщо на даній стадії захворювання не справити адекватного лікування (Київ, Оболонь), відбудеться прогресування перебігу з розвитком подальшого пошкодження зв'язкового апарату зуба.  Основними симптомами пародонтиту є:

 1.Покрасніння, набряк, свербіж, болючість в яснах.

 2.Поява зубоясневих кишень, виділення з них.

 3.Наявність твердих і м'яких зубних відкладень в порожнині рота.

 4.Рухомість зубів різного ступеня.

 5.Неприємний запах з рота.  Порушення смакових відчуттів.

 Про причини виникнення даного захворювання можна говорити багато.

 Серед них виділяють загальні і місцеві фактори, що призводять до розвитку захворювань тканин пародонту.  До перших відносяться системні захворювання, такі як, цукровий діабет, імунодефіцити, системні захворювання крові і т.д.

 До місцевих чинників відноситься мікробний агент, джерелом якого служить зубна бляшка, яка тривалий час перебуває на поверхні зуба.  Інша, вже доведена, - травматична.  До неї відноситься: травматичні види прикусу, аномалії прикріплення вуздечок і тяжів, скупченість і аномалії положення зубів.

 Профілактика даного захворювання полягає в своєчасній діагностиці та лікуванні (стоматологія Оболонь), якісній гігієні порожнини рота, вживанні жорсткої, рослинної їжі.

 Лікування проводить лікар-стоматолог, після діагностики.  (Київ, стоматологія, Оболонь).  Воно ділиться на загальне і місцеве.  Останнє полягає в усуненні мікробного агента, місцевої протизапальної терапії, усунення місцевих факторів.  Загальна складається з лікування загальносоматичних захворювань і патологій.

 

Гінгівіт і пародонтит

 Все частіше в нашу клініку «Усі 32» на Тимошенко, 21, корпус 3 (Київ), звертаються люди зі скаргами на кровоточивість ясен, хворобливістю в області ясен. Дані скарги пов'язані з незнанням і неправильною гігієною порожнини рота.
 Болять ясна, коли Ви їсте тверду їжу, а на зубній щітці залишаються сліди крові - це значить, що скоро Ви позбудетеся здорових зубів. Понад 70% населення України страждають захворюваннями гінгівіту і пародонтиту.

 Гінгівіт - це запальний процес в тканинах оточуючих зубів.  На жаль багато людей не надають потрібної уваги яснам, вважаючи їх запалення випадковим і несерйозним процесом.  Через це більшість людей з гінгівітом запускають запальний процес, який переходить в хронічну форму - пародонтит, вилікувати який практично неможливо, і це може призвести до втрати зубів.

 Основними симптомами гінгівіту є кровоточивість ясен, біль в області ясен, поява проміжків між зубами, неприємний запах з рота супроводжується порушенням смакової чутливості.

   Відмінності гінгівіту від пародонтиту:

 Гінгівіт - це початкова стадія захворювання, яка охоплює тільки ясна не проникаючи далі вглиб і не травмуючи десневую зв'язку.  Ясна стають більш набряклими, змінюється колір з блідо-рожевого на яскраво червоний. При найменшому механічному впливі на ясна з'являється кровоточивість (при прийомі жорсткої їжі або чищення зубів).

 - При пародонтиті порушується яснева зв'язка і утворюються ясневі кишені.  Зуб стає рухомим плюс до цього постійні жувальні навантаження, що може привести до самовипадіння зуба.

 Причини захворювання:

1. Несвоєчасне звернення до стоматолога.  (Київ, Оболонь)
2. Виникнення зубного нальоту, який утворюється в перебігу 10-12 годин, після чого, зубний наліт перетворюється в зубну бляшку.  Через 24 години утворюється зубний камінь - під"ясневий і над"ясневой.  Зубний камінь дуже щільно прилягає до зуба і самостійно видалити його в домашніх умовах практично неможливо.
3. Використання зубочисток, які роблять механічну травму ясен і ясневих сосочків.
4. Цукровий діабет.
5. Вживання м'якої їжі.
6. При запущеній стадії захворювання збільшується кількість бактерій в роті, що призводить до бактеріальної пневмонії !!!

 Профілактика захворювання:

 - Чищення зубів 2 рази в день.

 - Чистка язика

 - Використання зубних еліксирів.

 - Користування зубними нитками

 - Правильне харчування.

 При появі симптомів захворювання необхідно відразу ж відвідати стоматолога.  Будемо раді Вас бачити в нашій стоматології на Оболоні (Київ).

Контакти

Зв'яжіться з нами

+38(044) 227 50 20
+38(044) 485 03 03
+38(067) 440 51 95
reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г