+38(067) 440 51 95

+38(044) 227 50 20

Адреса:

Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)

Робочий час:

пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00

Рентгенологічне дослідження давно і міцно закріпилося в медицині як надійний і необхідний метод діагностики різних захворювань і патологій.
 Сучасна рентген діагностика (КТ, Київ) полягає у всебічному і комплексному вивченні проблеми.  У зв'язку з цим, всі передові медичні установи перейшли на 3D-комп'ютерну томографію (Київ, Оболонь). Так як площинне зображення на даний момент є часто ознайомчим і недостатньо інформативним.
3D дослідження (КТ, Оболонь) завдяки побудові зображення в трьох площинах дозволяє повністю вивчити досліджуваний об'єкт.
 3D комп'ютерна томографія (КТ зубів) теж не стоїть на місці і основний удар зроблений на поліпшення якості картинки і зменшення променевого навантаження на пацієнта.
 Завдяки конусно променевій технології випромінювання наш апарат є лідером серед аналогів і одним з найбезпечніших апаратів для 3D комп'ютерної діагностики (Київ, КТ).
 Наші фахівці допоможуть вам зробити якісне і безпечне дослідження.

У сучасній стоматології найбільш інформативним і точним методом дослідження кісткової тканини щелепно-лицевої ділянки є комп'ютерна томографія (КТ) (Київ, Оболонь), яка здійснюється за допомогою спеціального апарату - комп'ютерного томографа.  Суть методу полягає в отриманні тривимірного пошарового знімка (ширина зрізу до 1 мм) і комп'ютерного об'ємного відображення верхньої і нижньої щелепи, а також їх анатомічних утворень, таких як нижньощелепний канал, гайморові синуси, скронево-нижньощелепний суглоб.  КТ - додатковий метод дослідження, який використовується для точного аналізу структури кісткової тканини, постановки клінічного діагнозу та складання адекватного плану лікування і є ключовим при виборі методу дентальної імплантації (Оболонський проспект).
 Процедура сканування становить не більше 1 хвилини і абсолютно безболісна, не передбачає занурення в апарат.
 КТ також використовується для вибору методу лікування в ортодонтії, дитячій, терапевтичній та хірургічній стоматології, дозволяє оцінити зачатки постійних зубів, напрямок їхнього росту, стан періодонта зубів.  Метод інформативний при лікуванні каналів зубних коренів і при виявленні змін при ЛОР-захворюваннях верхньої щелепи.

Контакти

Зв'яжіться з нами

reception@yci32.com.ua
Київ, Маршала Тимошенко 21, корпус 3 (2 поверх)
пн-сб: 9.00-21.00 нд: 9.00-18.00
© Все права защищены 2011 г